Author: n***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very satisfied,am in love,very good quality just as described
Color: Natural & Black
Price: 228kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1B/99J |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 85 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 15.24 cm |
| SKU | sb2409022936492001 |
Author: n***7
Date:
Review: Very satisfied,am in love,very good quality just as described
Color: Natural & Black
Author: t***7
Date:
Review: beautiful ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Natural & Black
Author: 2***x
Date:
Review: Nice wig
Color: Natural & Black
Author: l***e
Date:
Review: I love it so much and it’s beautiful
Color: Natural & Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.